סוככי 4 העונות

ייצור והתקנת כל סוגי הסוככים, סוככי זרועות, סגירות חורף, ברזנט ורשת הצללה

052-6619303

ליצירת קשר, נא להתקשר : 052-6619303 או מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
פתרונות הצללה 
במדינה חמה כמו ישראל שבה השמש זורחת רוב ימי השנה, הצללה הנה דבר הכרחי.
פתרונות הצללה ברשת צל , 320 גר למ"ר עם אחוזי הצללה של עד 97% ועם תו תקן ישראלי ומעכב בערה , מספקת פתרון להגנה מירבית מקרני השמש הישראלית הקופחת.
הרשת מגיעה במגוון של צבעים וסגנון ההצללה פתוח בשלל אופציות .
פתרונות ההצללה ברשת צל מתאימים להצללת כול שטח כמעט בין אם שטחים קטנים ועד למצבים בהם נדרש להצליל שטחים גדולים, גבוהים ובעלי מצב משתנה . 

בעבודות גדולות ניתן לקבל גם הדמיה לפני תחילת הביצוע .
חברתנו מספקת פתרונות הצללה שונים ומגוונים תוך כדי ביצוע העבודות במקצועיות מירבית כולל ליווי מהנדס בכיר בכל השלבים החל משלב התכנון ועד למסירה הסופית. 
חברתנו מספקת אישור קונסטרוקטור בעבודות בהם נדרש אישור כזה , ללא עלות נוספת . 

דוגמאות לסגנונות הצללה : 

מפרש הצללה: 
מפרש הצללה הנו פתרון הצללה אלגנטי באריג הצללה אשר בהיקפים שלו תפורים גם כבלי פלדה שאותם מחברים לנקודות עיגון כגון, עמודים או קירות.
ניתן להזמין מפרשים בגדלים שונים , בצורות שונות ובצבעים שונים .
מפרשי ההצללה נדרשים בקרב אנשים פרטיים ,עסקים ומוסדות במיוחד וקיימת נגישות רבה להצללה אשר נתפרת לפי בקשה אישית של הלקוח ולפי טעמו ורצונו .
ממברנה : 
הצללה מסוג זה מותאמת במיוחד למצבים בהם נדרש להצליל ביחידה אחת , שטחים גדולים, גבוהים ובעלי מצב משתנה - שטחים לא סימטריים.  במצב זה ניתן להתאים את ההצללה לתנאי השטח ולבצע אותה בתכנון מותאם המספק פיתרון יפה , אלגנטי ויציב . 

רחפת:

סגנון הצללה ייחודי  המאפשר הצללת שטחים גדולים מאד וגבוהים, ללא צורך בעמודים מרכזיים
הצללה מסוג זה מאפשרת ניצול שטח מקסימלי ללא הפרעה של עמודים במרכז ומתאימה למפתחים גדולים כמו למגרשי ספורט, ברכות שחייה, מגרשי כדור סל ועוד 
פתרון הצללה מסוג זה הינו פתרון אלגנטי המשתלב יפה בסביבה ללא צירוך בפירוק בימי החורף הרגילים.

פגודה : 
הפגודה הינה פיתרון הצללה במבנה קבוע בלתי פריק העומד בכל עונות השנה ומיועד להצללת שטחים מוגדרים כגון שטחים בגני ילדים, שטחים במגרשים , במתקני משחק לילדים, במוסדות חינוך ועוד .
שיטת הצללה זו מהווה פתרון ארוך טווח ולא יקר יחסית  .  
נפתח נסגר :
פתרון הצללה ברשת צל המותקנת על גבי כבלי פלדה בעזרת טבעות מיוחדות וגומיות ספיגה לבלימת הרוח. ההצללה בשיטה זו מאפשרת כיסוי שטחים גדולים וארוכים כמו מגרשי ספורט , חצרות בתי ספר , בריכות שחייה , טורבינות ועוד , ללא עמודים במרכז תוך כדי שהשליטה על פתיחת ההצללה או סגירתה נמצאת בידי הלקוח . במצבים מסויימים ניתן גם לבחון אפשרות התקנת מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירהעבודות ההצללה המבוצעות ע"י צוותי סוככי 4 העונות כוללות גם את כול עבודות התכנון והביצוע של הקונסטרוקציה  .
.
 

טלפון:  0526619303  |  04-688-9698   |  כתובת:  תמרה אזור תעשייה

התקשר עכשיו