עסק משפחתי

עסק משפחתי שמורכב מ 2 אחים ,אחות ודודה , ובן דוד ועוד פועלים שלכולם יש אכפתיות ואחריות כלפי העסק ,דבר המוביל לחוויה נעימה ושרירותית מצד הלקוח.

 

מהנדס בניין

בעל העסק מהנדס בניין בוגר טכניון שהוא בעצמו נותן מבט על, על כל תהליכי העבודה בשלב המדידה, ייצור ועד ההתקנה ,ואפילו בטיפול בבעיות באם הם קימות...דבר הנותן ערך מוסף לכל הקשור ליציבות ובטיחות המוצרים ומן הסתם האיכות והפיניש של המוצר הסופי.

 

הכל IN HOUSE

אצלנו בחברה הכל IN HOUSE ,משלב קבלת הלקוח ועד מסירת המוצר הסופי , כולל טיפול בתקלות. מדידה ותכנון העבודה מתבצעת ע"י מהנדס בניין שמנתח את העבודה ומפרק אותה לתוכנית ייצור שעוברת לצוות הייצור שעושה את הייצור המיומן והמקצועי שלנו בדיוק וקפדנות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות , עד שהעבודה נארזת ויושבת על המדף מחכה לצוות המתקינים המקצועיים שלנו שמבצע את ההתקנה תוך זמן האספקה המובטח ללקוח ובתיאום איתו ,הצוות מסיים את ההתקנה בצורה האיכותית והסטטית ביותר.

 

חומרים איכותיים

שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בכמויות גדולות שמונעות מצב של אזל מהמלאי . חלק מהמלאי בבלעדיות אזורית וחלק בייבוא אישי מחו"ל , ותמיד מכוונים עבור החומרים האיכותיים ביותר ותמיד מתחדשים ומתרחבים .

 

תקן איכות

למערכת ניהול האיכות של החברה קיים אישור ת"י ISO 9001 - תקן איכות. וכל תהליכי העבודה של החברה מבוקרים.

 

יש על מי לסמוך

חברה יש אולם תצוגה המציג את שלל מוצריה, יועצים ואנשי מכירות יעמדו לשירותכם לתת לכם הסבר על כל מוצר ומוצר, ולעזור לכם בלהתאים את המוצר הנכון עבורכם.