שמשונית ברזנט נגד גשם ובהתאמה אישית לסגירת חורף לעסקים, לגינות, למרפסות ולפרגולות ועוד .

קרא עוד  

יש להקדים ולומר כי ישנם שני סוגים עיקריים של ברזנטים, האחד עמיד בפני מים והשני לא. על כן, כאשר מדובר על ברזנט שעמיד בפני מים, ניתן להשתמש בו לטובת: שכבת הגנה על רהיטים, ברזנט על פרגולה במרפסת, סיכוך גינת ילדים.

קרא עוד  

אנו מייצרים את כל מוצרינו תוך מתן דגש על איכות העבודה, החומרים והבדים, בכדי להבטיח ללקוח את המוצרים הטובים ביותר. כל העבודות מלוות בבקרת מהנדס בכיר, בכל השלבים החל מהתכנון ועד למסירה הסופית.

קרא עוד  

ברמת העיקרון, לא קיים הבדל מובהק וברור בין ברזנט לשמשונית. זאת נוכח העובדה כי שני סוגי היריעות משמשים לצרכי הצללה וקירוי. אך יחד עם זאת, ניתן למנות הבדלים דקים .

קרא עוד  

במאמר הזה ניתן לקבל את כל המידע על התקנת רשת צל מא' ועד ת' .

קרא עוד  

יש פרמטרים שונים שיש לבחון טרם שניגשים לרכוש רשת צל לגינה (מחיר, איכות ועוד). על כן, במאמר הבא ניתן לקרוא בהרחבה אודות אותם פרמטרים, וכן על טיפים שמומלץ ליישם בתהליך ההתקנה.

קרא עוד  

סגירת מרפסת עם שמשונית לפרגולות

קרא עוד  

כמעט ואין עוררין כי המרפסת היא החלק הטוב והאהוב ביותר מבין חלקי הבית. המרפסת מאפשרת לנו לצאת החוצה, לנשום אוויר טרי, לספוג מעט קרני שמש חמימות ולעיתים אף להתרחק מהמולת הבית הרוגשת.

קרא עוד  

הפרגולה מהווה פתרון הצללה יעיל, שאותו ניתן להסב גם לפתרון בפני גשם. שכן, כאשר מתקינים על גבי הפרגולה ברזנט נגד גשם, הדבר יעניק לשטח שמתחת לפרגולה הגנה יעילה בפני גשם.

קרא עוד  

רוצים לעשות סגירות חורף למרפסת או לעסק שלכם? הגעתם למקום הנכון. סוככי 4 העונות מציעים לכם מגוון רחב של מוצרים לסגירת חורף אידיאלית, באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים המשתלמים בישראל. נשמע מעניין? כל הפרטים בשורות הבאות.

קרא עוד