המדריך השלם לקניית ברזנט

מחפשים ברזנטים למכירה? הגעתם למקום הנכון. צוות המומחים של "סוככי 4 העונות" הכין עבורכם את המדריך המלא שיעשה לכם סדר ויסייע לכם למצוא את הברזנט המושלם והאידיאלי לצרכים ולדרישות שלכם – מה המאפיינים של ברזנט איכותי, מהם הגורמים שמשפיעים על הרכב המחיר והיכן תוכלו לרכוש את הברזנטים האיכותיים והטובים בישראל? כל התשובות ועוד, במאמר הבא.


ברזנט – מה זה בכלל?

סביר להניח כי כולנו עשינו שימוש בברזנט, בין אם באופן ישיר או בצורה עקיפה. הברזנט הוא למעשה יריעה רחבה העשויה לרוב מ-PVC בהרכבים שונים. את הברזנט ניתן לרכוש בתצורה מוכנה מראש, וניתן להזמין ברזנט בהתאמה אישית בהתאם למידות הנדרשות לכם ולמפרטים שונים כמו מיקומי חלונות, דלתות וכדומה. את הברזנטים ניתן למצוא במגוון רחב של שימושים ובמגוון של תחומים שונים; שימוש של גופים עסקיים, שימוש על ידי גופי ציבור וגם שימוש על ידי אנשים פרטיים.

יתרונות הברזנט

לא בכדי הפך הברזנט לאחת מאפשרויות ההצללה הנפוצות והיעילות ביותר, השימוש בו טומן בחובו מספר גדול של יתרונות:

 • אטימות למים – היתרון הראשון והמרכזי של הברזנט היא יכולת איטום המים שלו. בכך מאפשר הברזנט לכסות אזורים שלמים ולהפוך אותם לנטולי מים בצורה יעילה ואפקטיבית ביותר.
 • עמידות למזג אוויר – הברזנט אינו יעיל רק נגד מים, אלא נגד תנאי מזג אוויר נוספים כמו; רוחות חזקות ושמש ישירה
 • חוזק – הברזנטים השונים עשויים מחומר חזק ועמיד במיוחד. כך שרכישה של ברזנט איכותי תבטיח לכם שימוש ארוך שנים במוצר.
 • דינאמיות – הברזנט הוא מוצר שנוח במיוחד לעבוד עימו, ניתן לגזור אותו, לתפור אותו ולהתאים אותו בדיוק למידות ולצרכים שלכם. כל זאת בצורה נוחה ויעילה יחסית.

איך מזהים ברזנט איכותי?

ישנם סוגים רבים של ברזנטים, וחברות ייצור ושיווק רבות אשר מבטיחות לכם כי המוצר שלהן הוא הטוב ביותר. לצערנו המצב בשטח הוא מעט שונה כאשר ישנם ברזנטים טובים וברזנטים פחות טובים. כך תוכלו בעצמכם לזהות ברזנט איכותי:

 • חומר גלם – כל יצרן יודע כי הבסיס של מוצר איכותי, הוא חומר גלם בסיס משובח. הדבר נכון גם במקרה של הברזנטים, ככל שחומר הגלם יהיה איכותי יותר, כך גם התוצר הסופי יהיה ברמה גבוהה יותר ויצליח לעמוד במוטל עליו בצורה טובה יותר.
 • תהליך ייצור – את חומר הגלם האיכותי צריך לדעת כיצד לעבד בצורה אידיאלית. לכן, גם דגש על תהליך ייצור מתקדם ושימוש בטכנולוגיות ייצור חדישות הוא מאפיין של ברזנט איכותי.
 • התאמה לצורכי הלקוח – בכל הקשור לברזנטים, ישנם הרבה בקשות והתאמות שניתן לבצע עבור הלקוח, התאמות אלה חייבות להיות מבוצעות בצורה מדויקת ונכונה, אחרת מידות הברזנט עשויות להיות לא תואמות את מידות המבנה או הפריט אותו תרצו לכסות.
 • מחיר – גם המחיר הוא פרמטר העשוי להעיד על איכות המוצר, מצד אחד מחיר נמוך מידי עשוי להעיד על מוצר נחות ומצד שני מחיר גבוה מידי עשוי להיות מחיר מופקע ולא מוצדק.

הרכב המחיר של ברזנטים

מחיר הסופי של הברזנט הוא דינאמי ומשתנה בהתאם לשילוב של מספר גורמים:

 • חומר הבסיס – עלותו של חומר הגלם הבסיסי בו ייעשה שימוש, ישפיע בצורה משמעותית על מחירו של המוצר הסופי.
 • מידות – מידות הברזנט וכמות החומר הנדרש לצורך ייצורו ישפיעו גם הם על מחירו הסופי של המוצר.
 • מוכן מראש או הזמנה אישית – אם תרצו להזמין ברזנט בהזמנה מיוחדת ועל פי מפרט מידות ייחודי, תאלצו לשלם סכום מעט גבוה יותר.
 • הפירמה המייצרת – לעיתים אני עשויים לשלם פרמיה נוספת על פירמה בעלת "שם" או מותג חזקים יותר.
 • כוחות השוק – מחירם של כל המוצרים בעולם מושפע בכוחות השוק ומרמות שונות של היצע וביקוש.

איפה קונים ברזנט?

את הברזנטים הטובים והאיכותיים בישראל תוכלו למצוא אך ורק ב-"סוככי 4 העונות". החברה שלנו היא אחת הוותיקות והמובילות בארץ בתחום פתרונות ההצללה, אנו מפתחים, מייצרים ומשווקים מגוון רחב של ברזנטים ברמת האיכות הגבוה ביותר, ותוך שמירה על רמת מחירים משתלמת ואטרקטיבית. במשך השנים שירתנו מאות לקוחות וביצענו מאות פרויקטים ונשמח לעמוד גם לרשותכם. אנו זמינים עבורכם לכל בקשה או שאלה. ליצירת קשר, קבלת פרטים נוספים וביצוע של הזמנות טלפוניות – חייגו: 04-6889698.


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.