רוב הבתים והמבנים הציבוריים בישראל נבנו בהתאמה לקיץ הישראלי – מרפסות גדולות, חצרות עם פינות ישיבה, פרגולות ועוד רעיונות לניצול מזג האוויר השמשי והקיצי. אבל כמו שהקיץ אצלנו ארוך ככה מגיע החורף בפתאומיות עם רוחות עוצמתיות וגשמים עזים. מזג אוויר חורפי זה אינו מאפשר ישיבה נוחה בחוץ – גם אם יש גג שמונע חדירה של גשם, הרוח הקרה מקפיאה את העצמות ומעיפה כל דבר שתשימו על השולחן. אז מה עושים עם המרפסות והפרגולות המיותמות במהלך החורף? סגירות חורף הן התשובה. סגירת חורף למרפסת היא בעצם קיר קל ונייד שניתן להתקין כמסגרת למרפסת/פרגולה וכך נחסמת כניסת רוח, גשם וקור אל תוך החלל הפנימי. באופן זה ניתן לחזור ולנצל את אזורי הישיבה.

סגירת חורף למסעדות ולבתי עסק

בעוד שחלק מסגירות החורף הן קיר לכל דבר שאותו מתקינים פעם אחת ליצירת חדר, סגירת חורף מתקפלת היא אידאלית עבור מרפסות ופרגולות. סגירת חורף מתקפלת ניתן לקפל בקלילות ולפתוח מחדש את כל הקיר לכניסת האוויר הקיצי פנימה. סגירות החורף המתקפלות פשוטות לתפעול ואינן תופסות מקום כשהן מקופלות. ניתן גם להתאים אותן בפשטות לכל סוגי המרפסות – חצי פתוחות, מעקה זכוכית גבוה ועוד וכמובן אפשר לשלב בהן חלונות לכניסת אור. סוככי ארבע העונות מתמחים בסגירת חורף לפרגולות ומרפסות ולנו יש אלפי לקוחות מרוצים. אנו נשמח לייעץ לכם איזו סגירת חורף הכי תתאים לכם – מוזמנים ליצור איתנו קשר באתר ובטלפון עוד היום. סגירת חורף למרפסת – עושים רק אצל סוככי ארבע העונות.


סגירת חורף למסעדות ולבתי עסק

בתי עסק רבים, ובעיקר מסעדות, מנצלים את החלל הפתוח על מנת לשים עוד שולחנות ישיבה ללקוחות. אומנם כאשר מזג האוויר אינו מאפשר ישיבה באוויר הפתוח אלו נאלצים לקפל את השולחנות ולהצטמצם לפנים המבנה. כתוצאה מכך המסעדה מאבדת המון לקוחות פוטנציאלים. מכיוון שסגירת החלל החיצוני בקירות בטון לא אפשרית ברוב המקרים וגם אינה רצויה, סגירת חורף למסעדות מאפשרת הקמה זריזה של קירות קלים המגוננים על היושבים מנזקי מזג האוויר. בתי עסק נוספים יכולים גם הם לנצל סגירת חורף – בריכות, פארקים, סדנאות (יוגה, פילטיס) ועוד. סגירת חורף לפרגולות ופתרונות סיכוך מקצועיים – סוככי ארבע העונות בע"מ.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.