הצללה לפארקים

מה יותר כיף מלקחת את הילדים לפארק ? הם יכולים לבלות שם במשך שעות על המתקנים השונים, לרוץ, לטפס ולשחק ואתם נהנים מזמן איכות איתם באוויר הפתוח. אבל יש בעיה בפארקים רבים בישראל – היעדר הצללה. בימים חמים במיוחד קורים שני דברים: האחד, התחממות של המתקנים עד לרמה של הלהטה. ילדים קטנים ממהרים לטפס על המתקנים ונכווים בידיים וברגליים. דבר שני, חשיפה ישירה לשמש גורמת לכוויות שמש, התייבשות ולאורך זמן יכולה לגרום לנגעים בעור. לכן הצללה לפארקים היא הכרחית. הצללה וקירוי של פארקים וגנים יכולה להתבצע בהמון דרכים שניתן להתאים על פי הצורך של המקום – פגודות, אוהלים, ממברנות ועוד. לכל פתרון היתרון שלו. בסוככי ארבע העונות בע"מ תוכלו להתייעץ עם צוות של מומחים בתחום ויחד לבחור את פתרון הצללה וקירוי שיתאים בדיוק עבורכם. 

הצללה לפארקים – סוככי ארבע העונות בע"מ

אנו בסוככי ארבע העונות מבצעים פרויקטים של הצללה מזה שנים רבות ולנו הניסוי הרב ביותר בתחום. אנו מתגאים באלפי לקוחות מרוצים שבחרו לעבוד איתנו ושבו לבצע עוד פרויקטים נוספים יחד. אנו מתגאים לעמוד בסטנדרט בטיחותי גבוה במיוחד בעיקר כאשר אנו יודעים שמטרת הפרויקט היא שמירה על ילדים ומשפחות בגנים ציבוריים. כל זה הופך אותנו לחברה המובילה בארץ בפתרונות הצללה וסיכוך. באתר שלנו תוכלו לקרוא מאמרים על סוגי ההצללה והקירוי השונים שאנו מבצעים, היתרונות שלהם וכן להתרשם מגלריה מלאה במאות תמונות של עבודות שעשינו אצל לקוחות מרוצים. הצללה לפארקים עושים אצל סוככי ארבע העונות. 

מפרשי הצללה למגרש ציבורי


פתרונות הצללה פשוטים

הצללה לא חייבת להיות עניין מסובך. פתרונות הצללה רבים הינם פשוטים להרכבה והקמה וכן ניתן לשמור עליהם מקופלים וארוזים שאינם בשימוש. רשתות ההצללה הינן קלות במיוחד (רשת צל 320 גרם!) ועדיין חזקות כנגד רוחות וגשם. המשקל הקל מאפשר התקנה על כל סוגי המבנים החל מעמודי תאורה ועד קירות בטון. רשתות צל, גדולות ככל שיהיו, ניתן לקפל בקלות על הכבלים עליהן הן נפרשות כאשר מזג האוויר מאפשר זאת או על מנת לבצע עבודות. שוב בשל משקל הנמוך (רשת צל 320 גרם) אין כל חשש לקריסה בכל מצד של פרישת הרשת.

בואו והצטרפו גם אתם למשפחה של לקוחות שהחליטו להפוך את החיים שלהם לטובים יותר – סוככי ארבע העונות – תמיד בשבילך. 

לצפייה בגלריית התמונות להצללות לפארקים לחצו כאן

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.