חולמים על מרפסת מודרנית שאפשר לשבת בה בכל עונות השנה? חולמים על משרד חדשני עם תאורה מרגיעה וחסכונית? אתם מחפשים מסכי הצללה. מסך הצללה יכול לשמש גם בתור וילון מתקדם וגם בתור חוצץ חלופי לקירות של מרפסות ופרגולות.

מסך גלילה למרפסת באיכות גבוהה

מסכי הצללה (או מסכי גלילה למרפסת) של 4 העונות משלבים טכנולוגיות מתקדמות ולקוחות רבים כבר נהנים מן היתרונות שלהם. מסכי 4 העונות מיוצרים בבית העסק של סוככי 4 העונות ופותחו על ידי צוות  ששמו לעצמם מטרה – להעניק פתרון הצללה יעיל ופשוט. וזה בדיוק מה שהם עשינו. אצלנו בסוככי ארבע העונות בע"מ תוכלו לרכוש מסכי הצללה במחירים הנמוכים בארץ אצל החברה המובילה בשוק ההצללה הישראלי.

מסכי הצללה (4 העונות) – יתרונות

מסכי הצללה יכולים להגיע במגוון גדלים בהתאמה אישית כך שתוכלו לכסות כל חלון או פתח בבית או בעסק שלכם. המסכים עמידים במיוחד בפני רוחות וניתן להשאיר אותם פרושים  מבלי שיקרעו ברוח. כמו כן, למסכי ההצללה מנגנון נעילה למתיחה מקסימלית לבד והענקת יציבות למסך. מסכי 4 העונות בנויים כך שמצד אחד הם מאפשרים כניסה מבוקרת של אור שמש אל תוך המבנה ומצד שני מונעים כניסה של חום, יתושים וחרקים ורוח. ככה גם תוכלו לשבת בפנים בשקט מוחלט וטמפרטורה מושלמת וגם ליהנות מאור מרגיע וטבעי שיחסוך לכם בהוצאות בחשמל. מסכי הצללה רוכשים אצל סוככי ארבע העונות – המומחים בארץ לפתרונות הצללה וסיכוך.

מסכי הצללה ועוד – לבית הישראלי

ארץ ישראל התברכה בשמש חזקה ובמזג אוויר נוח במרבית חודשי השנה, ואנו רוצים לנצל זאת. לכן ישראלים רבים בונים את בתיהם עם מרפסות גדולות, פרגולות מרווחות וחלונות גדולים. אבל מזג האוויר לא תמיד נשאר נוח. לפעמים החום נעשה כבד ביותר או לחלופין רוח עזות נושבות. על מנת שנוכל להמשיך ולהנות מהפרגולות והמרפסות, אפשר להתקין מסך הצללה שיווסת את תנאי מזג האוויר. מסך הצללה הוא גם מתקפל במהירות ופשטות כך שגם אם מזג האוויר הפכפך, אפשר בשנייה להתאים את המסך למצב הנתון.

חוצץ למרפסת מעולה

מסך הצללה אידיאלי למצבים בהם רוצים לארח בחצר או במרפסת – סגירת המסך תווסת את הטמפרטורה, תמנע מרוח להיכנס ולהעיף דברים מהשולחן ואף תוסיף פן עיצובי וחדשני לחדר. מוזמנים להסתכל בגלריית התמונות של הפרויקטים שלנו ולראות עד כמה מסך הצללה יכול לשנות את הבית. צרו קשר עוד היום להתייעצות.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.