דרך יעילה ביותר להגנת אזור מסוים מפני נזקי מזג אוויר היא תחימתו בעזרת ברזנטים. התקנת ברזנטים מסביב לאזור תמנע חדירה של רוחות ושל מי גשם וכן של שמש. התקנת ברזנטים זולה ביחס לפתרונות סיכוך אחרים והיא אידאלית עבור אירועים זמניים ומקומות בהם לא ניתן להתקין סגירות חורף ושמש קבועות. כמו כן, ברזנטים יכולים להתאים להגנה על משאיות וכלי רכב, סירות ומחסנים. את הברזנטים תופרים במיוחד למידות הדרושות עבור הלקוח וניתן גם לשלב בהן הדפס עם לוגו וגם חלקים שקופים שישמשנו כחלונות.
לקוחות פרטיים ועסקיים בוחרים בהתקנת ברזנטים כדרך יעילה ולהגן על הציוד והמבנים שלהם וגם אתם יכולים – סוככי ארבע העונות בע"מ, פתרונות הצללה וסיכוך מקצועיים ואיכותיים.

התקנת ברזנטים – סוככי ארבע העונות

אז למה שכאנשים מחפשים ברזנטים למכירה הם מגיעים לסוככי ארבע העונות? אנו בסוככי ארבע העונות בע"מ מייצרים מוצרים איכותיים המשלבים חומרים ברמה גבוהה על מנת להבטיח מוצר חזק ואמין. אנו מציעים שירות אדיב, תומך ומקצועי ותמיד זמינים להקשיב לדרישות הלקוח. בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא לא רק ברזנטים אלא גם סגירות חורף ממגוון סוגים, פתרונות הצללה, שמשוניות ועוד. באתר שלנו תוכלו להתרשם ממאות תמונות של מוצרים שלנו שהותקנו אצל הלקוחות המרוצים. חלק מן העבודות שלנו התבצעו במוסדות ציבוריים (בתי ספר, פארקים) שבחרו בנו ובציוד שלנו על מנת לשמור על ילדים ומשפחות. ברזנטים למכירה וציוד הצללה קונים רק אצל סוככי 4 העונות בע"מ.

ברזנטים למשאיות וכלי רכב

אצלנו תוכלו לרכוש ברזנטים מותאמים אישית להגנה על כלי רכב והציוד שאותו אתם נושאים. ברזנטים למשאיות יכולים לשמש גם בתור כיסוי לציוד ולהגנתו וגם עבור כיסוי המשאית לצורכי פרסום. משאיות עם מכולות פתוחות מחויבות בכיסוי שימנע נפילת ציוד (חול, אבנים) לכביש וברזנטים הם דרך יעילה לכסות אותן. את הברזנטים ניתן לחבר למנגנון הסרה וקיפול כדי לפרוק ולהעמיס את המשאית במהירות. כאמור, ניתן להדפיס על הברזנטים כל תוכן שהלקוח יבקש – והמשאית שנוסעת בכביש תפרסם את העסק שלכם בפני כל הנוסעים לצידה. ברזנט למשאיות גם מגן עליהן וגם מאפשר החלפה מהירה ופשוטה של התוכן הכתוב במקרה של מכירת המשאית או צורך בהחלפה לדרישת העסק.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.