ברזנט למרפסת

כל בית צריך מרפסת, כפי שאומר הביטוי, ובהחלט ישראל היא מדינה שהמרפסת בה היא כמעט מצרך חובה. כמעט בכל בית בישראל נוכל למצוא מרפסת, המשמשת למגוון שימושים לאורך השנה, כמו ישיבה בחוץ, אירוח, בניית סוכה במהל ך החג ועוד.

המרפסת משחקת תפקיד חשוב בבתים פרטיים וגם בעסקים רבים, כי היא מאפשרת לנו ליהנות מישיבה בחוץ, באוויר הפתוח, אך במקום שהוא עדיין בגבולות הבית שלנו, ומאפשר ישיבה נינוחה ופרטית.

פגעי מזג האוויר במרפסת

אך היתרון המרכזי של מרפסת, הוא גם כמובן החיסרון שלה. העובדה שהיא פתוחה לאוויר הפתוח הופך את המרפסת בבית או בעסק לחשופה לפגעי מזג האוויר השונים לאורך השנה.

בקיץ, הישיבה במרפסת יכולה להיות בלתי אפשרית כמעט אם השמש קופחת על הראש, אין פתרון הצללה מספק לשטח המרפסת. בחורף, כאשר הטמפרטורות צונחות, לא ניתן לשבת במרפסת ברוגע כאשר יורד גשם, או שהיא אינה סגורה לרוחות ולקור.

על מנת להתמודד עם הפגעים האלו, וליהנות מהאפשרויות שמספקת לנו המרפסת בכל הימים לאורך השנה, אנשים רבים, בעלי עסקים ובתים פרטיים, מבצעים סגירה למרפסת באמצעות ברזנט.

 סגירת ברזנטים למרפסת

הפתרון הזה הולך והופך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות. הסיבות לכך הן שסגירה כזו הפכה לפתרון קל ופשוט, המאפשר דינמיות רבה בשימוש במרפסת, פרגולה או שטח פתוח, העלויות שלה נמוכות וניתן לבצע התאמה אישית עבור כל שטח וכל לקוח.

הברזנט יוצר הגנה מפני גשם, שמש יוקדת, רוחות ועוד, אך לא מבטל את הישיבה בחוץ. כלומר, כאשר יושבים במרפסת הסגורה בברזנט, לא מרגישים כמו בעוד חדר בבית, אלא נהנים מישיבה בחוץ, מבלי לסבול מפגעי מזג האוויר.

כיצד מבצעים סגירת ברזנטים למרפסת?

אחנו בסוככי 4 העונות, עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר עבור סגירות חורף למרפסת. איכות החומרים חשובה מאוד, משום שהיא זו שמבטיחה את העמידות שלהם לגשם, שמש ורוחות לאורך זמן, כך שחומרים איכותיים יותר הם הדרך שלנו להבטיח את הצלחת הסגירה. בנוסף לכך, יש לאיכות החומר ממד בטיחותי- שלא יקרוס ויסכן את היושבים במרפסת, או שחלילה יעלה באש.

אנחנו עושים שימוש ביריעות שמשונית באיכות הגבוהה ביותר. יריעות אלה הן יריעות PVC המחוזקות באריג באיכות גבוהה, שמבטיח עמידות בקיץ ובחורף לאורך שנים.

תהליך ההתקנה מתבצע בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, והשטח אותו הוא רוצה לסגור. את יריעות השמשונית אנחנו מלחימים זו לזו ולנקודות העגינה באמצעות מכונת הלחמה בתדר גבוה, כך שלא נוצרים תפרים וחרכים דרכם יכולים לחדור מים אל תוך שטח המרפסת.

ביריעת השמשונית ניתן לעשות מקטע שקוף, שמשמש למעשה כחלון דרכו חודר אור רב, ומשמר את אווירת הישיבה באוויר הפתוח.

היתרון המרכזי של סגירת מרפסת בברזנט הוא הדינמיות שהיא מאפשרת. ניתן לפתוח את יריעות הברזנט ביום עם מזג אוויר נעים, ולסגור אותן שוב בימים בהם מזג האוויר מהווה מטרד.

התאמה אישית

אנו בסוככי 4 העונות שמים את שביעות הרצון של הלקוח מעל הכול. משום כך, אנחנו מבינים איתו מה הם הצרכים שלו בסגירת המרפסת, הפרגולה או כל שטח פתוח אחר, ומתאימים את פתרון הסגירה במדויק עבור צרכים אלה.

העבודה שלנו מלווה במהנדסים בכירים לאורך כל השלבים, מהתכנון ועד לסיום הפרויקט. אנו מקפידים על שירות אדיב, אמין זמין ומקצועי, על מנת להבטיח את איכות העבודה ואת שביעות הרצון של כל לקוח. אתם מוזמנים לפנות אלינו בנוגע לכל התייעצות ותהייה בתחום הברזנטים למרפסת מחיר, משך העבודה, החומרים המתאימים ועוד.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.