סגירת חורף מתקפלת – מחירים

רוצים לדעת כמה תעלה לכם סגירת חורף? הגעתם למקום הנכון. צוות המומחים שלנו איגד עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מתכננים סגירת חורף – מה היתרונות של סגירה כזו, ממה מושפע המחיר, מהו טווח המחירים, והיכן תוכלו למצוא את סגירות החורף הזולות והטובות בישראל? כל הפרטים, בשורות הבאות.

מה זו סגירת חורף?

לפני שנתחיל לדון בהרכב המחיר של סגירות החורף, רצוי להבין תחילה מהן בכלל אותן סגירות חורף. מדובר על יריעה רחבה יחסית, המיוצרת לרוב מברזנט אשר מיוצר בעצמו מהרכב של PVC. מידות היריעה מותאמות למידות המרפסת או הפרגולה וכך ניתן ליצור סגירת חורף יעילה, זולה ואלגנטית. כיום, ניתן למצוא את סגירות החורף במגוון רחב של שימושים: שימוש על ידי גופים עסקיים, שימוש על ידי גופים מוסדיים וגם בשימוש של ידיים פרטיות אישיות.

סגירת חורף – יתרונות

לא בכדי הפכו סגירות החורף למוצר  נפוץ ושגור כל כך, השימוש בהן מבטיח ליהנות ממספר יתרונות חשובים:

 • עמידות – באופן כללי, החומר ממנו מיוצרים סגירות החורף, נחשב לחומר גלם חזק, עמיד ואמין במיוחד. הדבר מאפשר ליצור מוצר סופי אמין ובעל עמידות חזקה במיוחד.
 • איטום מים – היתרון המשמעותי ביותר של הברזנט, וזה שהפך אותו לחומר אידיאלי לסגירות חורף, הוא יכולת איטום המים שלו. הברזנטים אטומים לחלוטין למים ובכך הם מסייעים לסגור את המרפסת או הפרגולה בצורה מיטבית.
 • עמידות למזג האוויר – הברזנטים אינם יעילים רק כנגד מים, אלא מצליחים לספק עמידות גם כנגד רוחות חזקות ומסייעים גם לשמירה על חום ועל אפשרות צבירת החום בחלל.
 • נוחות שימוש –הברזנט מאפשר נוחות שימוש אידיאלית, כאשר הוא מספק יכולות של קיפול ופרישה מהירים.
 • מחיר –בסוגיית המחיר עוד נדוש ונדון רבות בהמשך המאמר, אך גם בחלק זה ראוי לציין כי אחד היתרונות המרכזיים של סגירות החורף הוא שהן מספקות תמורה הולמת ביחס להשקעה הכספית.

ממה מורכב מחיר המוצר?

הרכב מחירים של כלל המוצרים מורכב משילוב של מספר גורמים, כל גורם משפיע באופן מעט אחר והתוצאה הסופית תהיה רמת המחיר אותו תשלמו:

 • חומר גלם – חומר הגלם הבסיס, ממנו תיוצר סגירת החורף, ישפיע בצורה ניכרת על רמתו של מחיר המוצר הסופי. ככל שחומר הגלם יהיה יקר יותר להפקה, עיבוד ושימוש, כך צפוי מחירו של המוצר הסופי לעלות.
 • מידות – גם מידות סגירת החורף אותה תרכשו ישפיעו בצורה משמעותית על המחיר. ככל שיידרש יותר חומר ויותר רכיבים להשלמת העבודה, כך צפוי המחיר הסופי לעלות.
 • מורכבות ייצור –ישנם מוצרים הכוללים פיצ'רים נוספים, כאלו ואחרים, הימצאותם של פיצ'רים ויכולות נוספות צפוי להעלות את רמתו של המוצר הסופי.
 • התאמה אישית – כאשר נזמין סגירת חורף במידות אישיות ועל פי מפרט של הזמנה אישית, ככל הנראה שנדרש לשלם מחיר גבוה יותר.
 • הפירמה המייצרת – בסופו של דבר, כל חברה קובעת את מחירם של מוצריה. לעיתים אנו מוכנים לשלם מחיר נוסף בעבור מוצרים של חברה מסוימת.
 • כוחות השוק – על מחירו הסופי של מוצר ישפיעו גם גורמים חיצוניים כמו היצע וביקוש והתנהגות של צרכנים אחרים.

סגירת חורף מתקפלת – מחיר

אם כך, מהו המחיר של סגירת חורף? – האמת היא שטווח המחירים הוא רחב, דינאמי ומשתנה בהתאם לשילוב הפרמטרים אותם ציינו קודם לכן. כאשר אנו מדברים על סגירות חורף, הגורמים המשפיעים ביותר הם חומר הגלם, מידות הסגירה והחברה המייצרת. בכל מקרה, אנו ממליצים שלא להתפשר ולרכוש מוצר איכותי ומתאים, אשר יוכל לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר ולמשך תקופת שימוש ממושכת ככל הניתן.

סוככי 4 העונות – סגירות חורף

חברת סוככי 4 העונות היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום הפיתוח, הייצור והשיווק, של מגוון פתרונות ההצללה. במשך השנים סיפקנו אלפי מוצרים, ולמאות לקוחות מרוצים, את כל הניסיון שצברנו רתמנו על מנת לפתח ולייצר את סגירות החורף הטובות והיעילות ביותר בישראל. אנו מאמינים כי השילוב של חומרי גלם משובחים, טכנולוגיות ייצור מתקדמות ואנשי צוות מקצועיים, הוא המפתח ליצירת המוצרים האיכותיים והטובים ביותר.

רוצים להזמין סגירת חורף?

צרו איתנו קשר!

הצוותים שלנו מחכים רק לכם, בכל אחד משלבי הרכישה נשמח לעמוד לרשותכם, להכווין, לייעץ ולתת מענה מקיף לכל שאלה או בקשה שעשויה לצוץ. ליצירת קשר – חייגו: 04-6889698.


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.