במדינות שטופות שמש כשלנו ובמיוחד בתקופת הקיץ הארוכה, כולנו מחפשים פינה מוצלת וקרירה ביום חם ולח. סככות הצללה נדרשות במקומות רבים כל כך, פרטיים וציבוריים כאחת. בתי עסק, בתי ספר, גני ילדים, מגרשי משחקים, פארקים, פינות ישיבה חיצוניות במוסדות כגון בתי חולים ובתי מלון, מסעדות, חופי הים, גינות, משתלות ועוד ועוד. בתנאים האקלימיים שלנו על סוכך הצללה להיות איכותי ועמיד בפני תהפוכות מזג האוויר כולל רוחות, וגם להיות חסין אש ובטיחותי. קיימים סוגים שונים של סוככי הצללה ובחירתם נעשית בהתאם לייעודם.

סוגים של סוכך הצללה

ניתן להקים סככות הצללה קבועות או מתקפלות, כאלה שרק נותנות צל ומגינות מפני השמש כגון סככות רשת או לחלופין כאלה העשויות מחומרים שאינם מאפשרים חדירת מי גשמים. קיימים סוככי זרועות שניתן לקפל, מרקיזות המגנות על מרפסות ואף סוככים קבועים.

סוכך הצללה למרפסת

מרפסות שמש הן דבר נפלא ומשאת נפשו של כל בעל דירה שגר בבניין מגורים. יחד עם זאת, הגנה מפני שמש חזקה, רוח או גשם נדרשים במהלך ימות השנה. סוכך הצללה למרפסת, למרות שמו, אם הוא עשוי מהחומרים הנכונים, יגן על המרפסת ועל היושבים בה הן מפני קרינת השמש והן מפני הגשם. גם כאן קיימים סוגים רבים של סוכך להצללה. זה יכול להיות סוכך חשמלי שמיוצר בטכנולוגיה מתקדמת ומהחומרים האיכותיים ביותר, או לחלופין סוכך שניתן לקפל באופן ידני באמצעות מנואלה או אמצעי אחר. הדבר מאפשר לדיירי הבית לבלות במרפסת וליהנות מיתרונותיה ללא הצורך לסבול מהחסרונות.

איזה סוכך להצללה יתאים לי?

ריבוי האפשרויות להתקנת סככות הצללה מסוגים שונים, מחומרים שונים ובטכניקות שונות, עלול לבלבל אתכם וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אצלנו, בסוככי ארבע העונות בע"מ, חברה וותיקה בתחום ועתירת ניסיון, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואמין לאחר שנפרוש בפניכם את מגוון האפשרויות המתאימות לכם. אלפי לקוחותינו המרוצים הפזורים ברחבי הארץ, יוכלו להעיד על איכות המוצרים שלנו, איכות ההתקנה והגימור, אחריותנו לגבי המוצרים שלנו, והשירות המהיר, האדיב והמקצועי לו הם זכו. גם מחירינו הוגנים ואינם באים על חשבון האיכות הבלתי מתפשרת של מוצרינו.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.