רשת צל התקנה

רשת הצללה לייקרה, יכולה להיות שימושית במגוון מקרים, כמו:

 • שת צל לפרגולה ביתית – בכל פרגולה ביתית, ניתן להתקין יריעת צל לייקרה, וכך ליהנות מהצללה איכותית ויעילה.
 • גני ילדים – בכל גן ילדים, ניתן למצוא גינת משחקים גדולה. על כן, כדי להעניק לילדים צל במהלך השהייה בגינה, ניתן להתקין יריעת צל בגינה.
 • התקנת רשת צל לגינה ציבורית – על מנת ליהנות מפתרון הצללה בפארקים וגינות ציבוריות, ניתן להתקין יריעות צל בגודל המתאים.

יש פרמטרים שונים שיש לבחון טרם שניגשים לרכוש רשת צל לגינה (מחיר, איכות ועוד). על כן, במאמר הבא ניתן לקרוא בהרחבה אודות אותם פרמטרים, וכן על טיפים שמומלץ ליישם בתהליך ההתקנה.

רשת צל לפי מידה – דגשים לרכישה

להלן מספר פרמטרים שמומלץ לקחת בחשבון טרם שניגשים לרכוש רשת צל:

 • מדידות מדויקות – יש למדוד בצורה מדויקת את השטח שבו רוצים להתקין את רשת הצל. זאת על מנת שיהיה ניתן לרכוש את הכמות המדויקת. שכן, במידה ותירכש כמות גדולה מדי, הדבר יוביל להוצאה כספית מיותרת. לעומת זאת, במידה ותירכש כמות קטנה מדי, יש חשש כי לא כל השטח הנדרש יקבל את ההצללה הראויה.
 • מה כולל המחיר – ישנן חברות שונות המספקות גם שירותי התקנה לרשתות צל לייקרה. על כן, יש לברר מול החברה, האם המחיר של רשת צל לגינה כולל התקנה, או שלא.
 • חברה אמינה – יש לרכוש את רשתות הצל מחברה מקצועית ואמינה, המתמחה בייצור ואספקת רשתות צל ועוד פתרונות הצללה שונים. כך, ניתן יהיה להבטיח רשת צל איכותית, שתמלא את תפקידה לאורך זמן רב.
 • חומר גלם איכותי – על מנת שיהיה ניתן לעשות שימוש ברשת הצל לאורך זמן רב, מומלץ לבחור ברשת העשויה מחומר גלם איכותי ועמיד.

טיפים להתקנת רשת צל

על מנת ליהנות מהתקנה איכותית, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים:

 • ציוד ומכשור מקצועי – יש להצטייד מראש בכל הציוד וכלי העבודה המקצועיים ביותר. זאת על מנת שיהיה ניתן להתקין את הרשת בצורה מקצועית ואיכותית.
 • בטיחות מעל הכל – יש לבצע את ההתקנה בצורה מושכלת ובטיחותית, ולהימנע משימוש בציוד שאינו בטיחותי מספיק.
 • התקנה עם חברה מקצועית – על מנת להבטיח התקנה איכותית ומקצועית, מומלץ ביותר לפנות לחברה מקצועית המתמחה בכך. הדבר נכון עוד יותר כאשר אין ידע או ניסיון בהתקנת רשתות צל. אמנם, הדבר כרוך בתשלום נוסף, אך התועלת שיש בהתקנה מקצועית שווה כל מחיר.

התקנת רשת צל-מחיר

המחיר של התקנת רשת צל, עשוי להיות מושפע מכמה משתנים, כגון:

 • היקף העבודה – מטבע הדברים, כאשר מדובר על התקנה בשטח גדול, המחיר יהיה יותר יקר ביחס להתקנה בשטח קטן יותר. זאת משום שיהיה צורך ביותר חומר גלם, דהיינו רשת צל, וכן בעבודה יותר ממושכת מצד המתקין.
 • מורכבות ההתקנה – במידה ויש צורך לעשות שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם בהתקנה, המחיר יהיה יותר יקר. כך לדוגמא, במידה ויש צורך להתקין רשת צל בגובה רב, לעיתים יהיה צורך אף במנוף ייעודי לכך.
 • איכות ההתקנה – כאשר מדובר על חברה מקצועית, שעושה שימוש במכשור ובכלים המקצועיים ביותר, לעיתים הדבר יוביל למחיר מעט יותר יקר. אך יש לציין כי לא מומלץ כלל להקל ראש באיכות ההתקנה, ולבחור בחברה המקצועית ביותר, גם אם הדבר מחייב לשלם מעט יותר.

סוככי 4 העונות – רשת צל מחיר למטר

אנו בחברת סוככי 4 העונות, מספקים ומתקינים מזה שנים את כל פתרונות ההצללה לפרטיים, לעסקים וכן למוסדות. מבין מוצרינו השונים, ניתן למנות:

סוככים והצללות

סוככים חשמליים

סגירת חורף

שמשונית למרפסת

ברזנטים

רשתות צל ועוד

אנו מייצרים את כל מוצרינו תוך מתן דגש על איכות העבודה וחומרי הגלם, בכדי להבטיח לכל לקוח אמינות מרבית. כל העבודות מלוות בבקרת מהנדס בכיר בכל השלבים, החל מהתכנון וכלה במסירה הסופית. בעלי המקצוע וצוות העובדים שלנו יספקו את השירות הטוב ביותר עבורכם במהירות ועמידה בזמנים. הצוות שלנו מורכב מבעלי מקצוע מומחים בעבודות המסגרות והפרזול, הכנה ותקנה של העבודות בכל תנאי ומצב. לקוחותינו נהנים משירות אדיב, אמין ומקצועי ביותר.

לכל שאלה מוזמנים ליצור אתנו קשר:

טלפון: 052-6619303

מייל: onoot@gmail.com


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.